Hoval – сучасні децентралізовані рішення для опалення, охолодження та вентиляції великих приміщень з широким спектром застосувань

Ідеальний клімат і приємні умови для підвищення продуктивності – як для роботи, так і для комфорта в приміщеннях для промислових, комерційних і рекреаційних потреб. Нове покоління децентралізованих кліматичних систем від Hoval робить все це можливим.

Від виробничих цехів та логістичних центрів до торгових центрів, спорткомплексів, або авіаційних ангарів – наші фахівці можуть спроектувати кліматичні системи в приміщеннях з урахуванням ваших індивідуальних вимог.

Гнучкість наших систем означає, що їх можна легко переконфігурувати так, щоб вони відповідали вашим мінливим потребам в майбутньому, забезпечуючи вам чудові довгострокові результати.

Модульні системи вентиляції, опалення й охолодження об’єднують блоки, розосереджені по приміщенню, та систему керування на основі запитів. Встановлені в ряді конкретних локацій, ці системи забезпечують оптимальні кліматичні умови в усьому приміщенні, навіть якщо є різні вимоги для різних зон.

Припливно – витяжні, припливні та рециркуляційні агрегати оснащені оптимізованим розподілом повітря та, за бажання, власними системами генерації тепла та холоду.

Максимальна гнучкість

Децентралізовані кліматичні системи Hoval успішно створюють комфортний мікроклімат у великих внутрішніх приміщеннях за мінімального споживання енергії. На відміну від централізованих систем вони мають модульну структуру, при якій одна система містить численні і часто різноманітні внутрішні блоки для кондиціонування повітря. Це гарантує її максимальну пристосованість та гнучкість на всіх етапах: проектування, встановлення, експлуатації та технічного обслуговування.

Гігієна без повітроводів

Системи створення мікроклімату в приміщеннях Hoval встановлюються під стелею чи на даху та розподіляють повітря по всьому приміщенню. Вони подають повітря безпосередньо до приміщення, не потребуючи повітроводів ані для подачі, ані для видалення повітря. Це вигідно з погляду необхідного вільного простору, гігієни та ефективності.

Hoval Group

Запатентований розподіл повітря

Системи для створення мікроклімату в приміщеннях Hoval є лідерами в галузі енергозбереження. Вони кардинально зменшують температурне розшарування (стратифікацію) всередині приміщень, зводячи до мінімуму втрати тепла через дах. Завдяки своїй високій вентиляційної ефективності, менше повітря потрібно для циркуляції та обробки, що економить електроенергію та знижує кількість тепла, необхідного для вентиляції.

Hoval Group

Hoval Group

Точне керування

Системи контролю та регулювання, розроблені спеціально для децентралізованої системи, що надійно забезпечують оптимальне використання ресурсів і, таким чином, знижують експлуатаційні витрати.

Агрегати для створення мікроклімату регулюються індивідуально та контролюються зонально.

Система гнучко пристосовується до місцевих вимог.