Cистема децентралізованої вентиляції в центрі деревообробної промисловості

Cистема децентралізованої вентиляції в центрі деревообробної промисловості

Cистема децентралізованої вентиляції в центрі деревообробної промисловості

Вибір правильної системи вентиляції, опалення та охолодження з рекуперацією енергії вже на етапі планування є надзвичайно важливим для уникнення будь-яких незручностей в майбутньому. Також треба переконатися, що будівля є енергоефективною та екологічно чистою. Відповідна кількість свіжого та чистого повітря збільшує продуктивність праці. Більш того, завдяки децентралізованим вентиляційним агрегатам рішення ідеально вписується в інвестиційну інфраструктуру.

Будівля центру по деревообробці та меблевій промисловості в Паннонії

Як вентиляція Hoval підтримує принципи екологічного будівництва? Які реальні переваги? Ось приклад на основі вражаючого спеціалізованого експертно-консультаційного центру по деревообробці та меблевій промисловості в Паннонії в м.Вировитиці, що займає площу 1700 м² і є серцем хорватської деревообробної промисловості.

Прекрасно інтегрується з зеленим дахом

В рамках проекту особливу увагу було приділено інноваціям та застосуванню методів екологічного будівництва , які прекрасно втілені в унікальному даху, повністю вкритому рослинами.

Вентиляційні установки RoofVent RH над зеленим дахом.

Це не дивно, що центр побудований з дерева і має вражаючий зовнішній вигляд. В середині «зеленого даху» є дві вентиляційними установки RoofVent®, які «відмінно гармонують з навколишнім середовищем, – говорить директор Центру пані Івана Филипович, – вони додають всій нашій історії додаткового сенсу: ми повинні забезпечити максимально можливу ефективність використання енергії в усіх областях».

В спеціалізованому експертно-консультаційному Центрі в Паннонії також є два рециркуляційних агрегати TopVent®, які встановлені під стелею.

Довершена система без вентиляційних каналів

Агрегат TopVent DHV

Поєднання агрегатів RoofVent ® і TopVent ® формує ефективну децентралізовану систему вентиляції внутрішнього повітря. Оскільки пристрої є децентралізованими, немає необхідності в вентиляційних каналах, які можуть перешкоджати роботі в виробничому приміщенні. І немає протягів – тільки постійна подача свіжого повітря за бажаної температури. «Я ледь помічаю систему вентиляції,- каже Івана Филипович, – але у нас завжди створені найкращі кліматичні умови в залі.»

Задоволені клієнти є найкращим доказом того, що ми, Hoval, знаходимося на правильному шляху, і надихають нас робити все, щоб бути ще кращими в майбутньому – тому що наші рішення піклуються про збереження енергії і навколишнього середовища на благо всіх нас. Система забезпечує високу енергетичну ефективність, знижує витрати і приносить користь навколишньому середовищу.