Hoval та Loxone оптимізують системну інтеграцію

Hoval та Loxone оптимізують системну інтеграцію

Hoval та Loxone оптимізують системну інтеграцію

Авторитетний постачальник вентиляційного та опалювального обладнання Hoval та відомий розробник інноваційних рішень до розумного дому та автоматизації Loxone оголосили про співпрацю щодо системної інтеграції своїх розробок для створення кліматичного комфорту в приміщеннях та автоматизації будинків.

Підвищення енергоефективності будівель є центральним трендом нашого часу. Саме з цією метою компанії Hoval і Loxone, орієнтовані на технології та інновації, прагнуть реалізувати свій перший проект з діджиталізації управління енергією.

“Завдяки інтелектуальному поєднанню технологічних систем, кліматичні рішення Hoval відтепер можна інтегрувати в енергоменеджер Loxone за принципом plug-and-play, та керувати енергоспоживанням в оптимізований спосіб”, зазначає Peter Schatte, керівник департаменту систем управління компанії Hoval: “З одного боку, завдяки підключенню до системи, споживачі оптимально використовують енергію в будівлі і таким чином заощаджують гроші. З іншого боку, виграють наші компанії-партнери, інсталятори та електрики, які відтепер можуть легко реалізувати системну інтеграцію за допомогою попередньо визначених шаблонів, так званих випадків застосовування, та інтерфейсів”.

195753.png

Теплові насоси Hoval відтепер можна легко інтегрувати в інтелектуальну систему управління енергією Loxone. ©Loxone

Оптимізація енергоефективності

Як приклад застосування, Schatte наводить опалення та охолодження за допомогою теплої підлоги з буферним накопичувачем і системою управління енергією Loxone. Технологія керування тепловим насосом Hoval інтегрована в енергоменеджер Loxone. Надлишок електроенергії від фотоелектричної системи зберігається шляхом підвищення температури в резервуарі гарячої води, буферному резервуарі або в приміщенні. Завдяки накопиченню теплової енергії, вона може використовуватись тоді, коли доступна. Це також можливо влітку, коли тепловий насос працює в режимі охолодження.

Мінісервер Loxone діє як ‘підсилювач інтелекту’ підчас роботи та вивчає моделі опалення окремих приміщень. Як комплексне рішення для автоматизації вищого рівня, Мінісервер контролює всю систему опалення і забезпечує таким чином можливість керування окремими кімнатами на основі відповідних вимог, тобто реєструє всі показники від сенсорів і систем, як то уставки та фактичні значення показників температури в приміщенні, присутності людей, ступеню затінення, відкритого стану вікон, охолодження, тощо.