Hoval: теплові насоси «дорослішають»?

Hoval: теплові насоси «дорослішають»?

Hoval: теплові насоси «дорослішають»?

Протягом останніх кількох років спостерігається значний прогрес у просуванні теплових насосів, як альтернативи газовим котлам. Цей інтерес був зосереджений переважно на побутовому секторі. Однак це має значення також і для розробників та інсталяторів, які працюють у комерційному та промисловому секторах.

belaria-fit-rgb.jpgБезперечно ще існує багато труднощів. У побутовому секторі, де тепловий насос мав би бути єдиним джерелом тепла, «негерметичність» будівлі та розмір тепловипромінювачів є проблемою. На більш масштабних и потужних об’єктах, застосування теплові насоси набагато частіше включаються в змішану, разом з іншими джерелами тепла, систему опалення.

Така ситуація значно збільшує потенціал застосування теплових насосів та сприяє їх істотному внеску в скорочення викидів вуглекислого газу на об’єктах комерційного і промислового призначення. Однак для забезпечення оптимальної продуктивності, деякі технічні спеціалісти та інсталятори повинні розширити свої знання про цю технологію (теплові насоси) та про те, як найкраще застосовувати її разом з іншими джерелами тепла.

Найкраще цього можна досягти, тісно співпрацюючи з виробниками, які мають необхідні знання. Такі знання повинні виходити за межі теплових насосів і охоплювати широкий спектр джерел тепла з точки зору проектування системи, інтеграції технологій і постійного контролю всієї системи.

Озброївшись такими знаннями, розробники та інсталятори матимуть можливість надати своїм клієнтам найкраще рішення з урахуванням усіх особливостей того чи іншого об’єкту.

Безумовно, що такий підхід значно покращить життєздатність теплових насосів при їх застосуванні на об’єктах комерційного та промислового призначення. Ось чому компанія Hoval випустила нову потужну лінійку повітряно-водяних теплових насосів Belaria®, спеціально розроблених для систем з високою продуктивністю та високою часткою відновлюваної енергії.

Паралельно з цим запуском компанія Hoval значно розширює виробництво теплових насосів, враховуючи зростаючий попит з  боку споживачів.