Ідеальний мікроклімат

Ідеальний мікроклімат

Ідеальний мікроклімат

Компанія Salvagnini Maschinenbau 20 років покладається на кліматичні системи Hoval. Загалом 30 агрегатів TopVent® і RoofVent® забезпечують комфортний мікроклімат у приміщеннях. Ще один виробничий цех був інтегрований наприкінці 2019 року.

Понад 50 років група Salvagnini пропонує надійні, довговічні та адаптовані рішення для промисловості листового металу. Її корпоративний центр в Енсдорфі, Нижня Австрія, є найбільшим у світі осередком передових технологій для автоматизованого згинання. На об’єкті працює близько 430 працівників. Виробничі зали вентилюються, опалюються та охолоджуються за допомогою загалом 30 агрегатів Hoval TopVent® і RoofVent®.

Децентралізовані та модульні: індивідуальне рішення для кожного залу

Кондиціонерні агрегати Hoval забезпечили ідеальний мікроклімат у виробничих залах Salvagnini протягом двох десятиліть. Перше покоління  почало функціонувати в 1996 році, і вони досі працюють. Як результат, на всіх виробничих майданчиках є установки TopVent® та RoofVent® різних поколінь. Протягом багатьох років компанія Salvagnini поширила кліматичні системи на додаткові цехи. “Модульна система від Hoval дозволяє нам поступово охоплювати нові зали. Крім цього, агрегати різних поколінь функціонують в складі однієї системи без жодних проблем” – пояснює технічний керівник та уповноважений представник Вольфганг Кунце. В 2019 році  агрегати обслуговували загальну площу 14 600 м². Але наприкінці року Hoval облаштував ще 2900 м² залу №7.

Легка інтеграція в існуючу систему управління

Для Salvagnini важливо, щоб системи працювали ефективно, особливо це стосується рекуператорів. Крім того, Кунце також хотів інтегрувати вентиляційні установки Hoval в існуючу систему управління. Він в захваті від того, що він зміг знайти інтеграційне рішення разом з Hoval: “Коли справа стосувалася пошуку ідеальної кліматичної системи в приміщенні, вирішальне значення мала легка та безпроблемна інтеграція в нашу існуючу систему керування опаленням, вентиляцією, кондиціюванням та водопостачанням Honeywell. З агрегатами Hoval все це прекрасно працює”.

Ідеальний клімат для працівників у залах

Агрегати TopVent® і RoofVent® щогодини подають близько 120 000 м³ свіжого повітря в зали і забезпечують комфортний мікроклімат у виробничих цехах завдяки постійній його циркуляції повітря. Для Кунце забезпечення ідеальних умов праці для своїх співробітників є головним пріоритетом – кондиціонери повинні бути непомітними для працюючих  людей, наприклад, не повинно бути протягів.

Hoval_Salvagnini_Maschinenbau

Обладнання Hoval забезпечило ідеальний клімат у виробничих залах Salvagnini з 1996 року.

Оскільки кут нагнітання повітря може бути відрегульований індивідуально, це гарантує всеохоплююче нагрівання та охолодження всієї площі залів.

Вбудований розподільник повітря Air-lnjector  непомітно постачає відфільтроване, нагріте або охолоджене повітря в приміщення.

Потужні агрегати TopVent® і RoofVent® обслуговують  великий об’єм, тому для створення бажаних умов потрібні лише декілька блоків, навіть у виробничих цехах з високими стелями.

8979170426910_Hoval_Salvagnini_Maschinenbau_5__c__Hoval_jpg_9180.jpgДовгострокове партнерство та індивідуальна підтримка

Кунце дійсно цінує відмінне обслуговування клієнтів та якість агрегатів. Співпраця була ідеальною з самого початку, і Кунце вважає, що Hoval пропонує найкращу підтримку: «Обслуговування клієнтів Hoval дає нам безпеку. Ми знаємо, що можемо розраховувати на підтримку Hoval в будь-який час, але, на щастя, нам ще не довелося звертатися до нього поза запланованими візитами”.