Кадрове підсилення Hoval – новий технічний керівник проектів

Кадрове підсилення Hoval – новий технічний керівник проектів

Кадрове підсилення Hoval – новий технічний керівник проектів

Ім’я нового технічного керівника проектів відомого європейського виробника систем кондиціювання повітря Hoval – Walter Unterholzer. Детальніше про нового фахівця – нижче.

Christian Hofer (праворуч), керуючий директор Hoval в Австрії, надзвичайно радий, що команда з продажу кліматичних рішень Hoval підсилилась професіоналом надзвичайно високого рівня в особі Walter Unterholzer (ліворуч) на посаді технічного менеджера проектів. – © Hoval

Walter Unterholzer, дипломований інсталятор електричного обладнання, працює з 2005 року в компанії Hoval у Marchtrenk, Верхня Австрія, одному з провідних виробників різноманітних систем кондиціювання повітря.

Як фахівець з електротехніки та власник ліцензії на роботу з системами охолодження, Walter Unterholzer (45) володіє широким спектром ноу-хау, яке він наочно продемонстрував у своїй попередній діяльності в якості технічного консультанту департаменту обслуговування клієнтів, національного експерта з теплових насосів, а також у підготовці нових членів команди. Unterholzer тісно співпрацював з департаментом забезпечення якості та розвитку в головному офісі Hoval у Vaduz, Князівство Ліхтенштейн, а також брав активну участь у супроводі та подальшій розробці прототипів технологічних рішень перед їх виходом на ринок.

Багаторічний досвід Walter Unterholzer на попередніх посадах приносить величезну користь не тільки самому фахівцю в його новій ролі технічного керівника проекту, але й, перш за все, замовникам авторитетного кліматичного продуцента.

З акцентом на проекти і замовників

“Мені надзвичайно приємно, що ми суттєво зміцнюємо нашу команду з продажу наших кліматичних рішень за безпосередньої допомоги Walter Unterholzer”, наголошує Christian Hofer, керуючий директор Hoval Австрія.

“На своїй новій посаді Walter не тільки привносить багаторічний досвід, але й необхідний погляд на потреби замовника та їх реалізацію, що є вирішальним фактором успіху, особливо для великих і технічно складних проектів. Ми бажаємо йому натхнення, наснаги і всього найкращого перед новими викликами”.

На своїй новій посаді технічного менеджера проектів Walter Unterholzer супроводжуватиме клієнтські проекти з самого початку на всіх етапах і до самого кінця – від концепції до детального планування, реалізації та передачі до департаменту підтримки замовників.