Кліматичні системи для харчової логістики: надзвичайно економічні та екологічно чисті

Кліматичні системи для харчової логістики: надзвичайно економічні та екологічно чисті

Кліматичні системи для харчової логістики: надзвичайно економічні та екологічно чисті

Проектування, поставка та обслуговування проекту: все з єдиного джерела. Кожен компонент запроектований для роботи в повній гармонії з системою керування будинком BMS. Створення найбільш економічного рішення для ваших потреб не є тривіальним завданням - саме тому міжнародна компанія з харчової логістики обрала систему вентиляції та опалення Hoval для своїх дистриб'юторських центрів у Польщі. Всі системи відповідають найсуворішим екологічним стандартам.

В Польщі це була зима: в повітрі стояв тріскучий мороз, а земля була вкрита товстим шаром пухкого снігу. Але, на щастя, кліматичні агрегати Hoval RoofVent® легко встановлюються, і вони постачаються зібраними та готовими до монтажу. Для цього проекту компанія Hoval доставила 17 готових пристроїв RoofVent®. Замовник з галузі харчової логістики вже мав досвід інсталяції 11 агрегатів RoofVent® на даху іншого свого дистриб’юторського центру.

Йому також пощастило, що ці кліматичні агрегати є децентралізованими: не потрібно було встановлювати незручні та об’ємні вентиляційні канали, що заощадило простір під плоским дахом складу та зробило монтаж ще простішим.

Найкращий котел для RoofVent®: UltraGas®

Агрегати типу RoofVent® RH призначені для вентиляції та нагріву великих відкритих залів. Тепло для них продукують газові опалювальні котли: на цьому об’єкті це три конденсаційних котла UltraGas® потужністю 150, 850 та 1000 кВт відповідно. Цей широкий робочий діапазон дозволяє гнучко регулювати продуктивність системи опалення на основі потреб будівлі протягом року, оптимізуючи використання енергії.

11 кліматичних агрегатів Hoval, які вже встановлені в іншому місці, також поєднуються з тепловими генераторами Hoval, а саме з UltraGas® (1000) та двома меншими настінними конденсаційними котлами TopGas® потужністю 45 кВт кожний. В обох логістичних центрах гнучкість означає економію.

Інтеграція в систему управління будівлею BMS

Всі елементи вентиляції та опалення, в тому числі в новітньому розподільчому центрі, оснащені системою керування TopTronic®. Ця система керування поєднана з системою управління будівлею вищого рівня, таким чином всі компоненти можна контролювати та моніторити з одного місця, що також покращує економічну ефективність системи.

Систематична економія тепла та енергії

“З коефіцієнтом корисної дії більше 100%, технологія конденсаційних котлів на сьогодні є найбільш економічним рішенням”, – говорить Лукаш Лепярчик, керуючий директор компанії Hoval Польща. “Крім того, наші агрегати RoofVent® також мають високопродуктивну систему рекуперації енергії , – продовжує він, підкреслюючи ще одну економічну та екологічну користь, – У порівнянні з центральною системою вентиляції втрати тиску для децентралізованих агрегатів є мінімальними. Це легко зменшує споживання енергії на понад 30%”.

Air-lnjector створює додаткову економію

Кожен пристрій RoofVent® оснащений вбудованим вихровим повітророзподільником Air-lnjector: припливне повітря потрапляє в приміщення за потрібної температури, без утворення протягів в робочій зоні. Залежно від положення вихрових лопатей, припливне повітря направляється саме туди, де тепло потрібно. Ця технологія послуговує подальшому зниженню енергетичних потреб, одночасно гарантуючи, що умови зберігання їжі залишаються незмінними.

Нагороджений сертифікатом LEED Platinum

Завдяки імплементації технології RoofVent компанія з харчової логістики отримала сертифікат LEED Platinum за свій новий дистрибуційний центр у Польщі. Відзнака Platinum – це найвищий рівень сертифікації, засвідчений організацією “Лідерство в галузі енергетики та екологічного дизайну” (LEED). Вентиляційні агрегати також відповідають новітнім, більш жорстким нормативам Європейського Союзу ЕRР та Директиві з Екодизайну.

Екологія йде рука об руку з економікою. Енергія, яку ви заощаджуєте – це найбільш економічно раціональна енергія, оскільки за збережену енергію Вам більше не треба платити.