Комплексна система для нового трамвайного депо

Комплексна система для нового трамвайного депо

Комплексна система для нового трамвайного депо

У 2017 році Люксембург оновив свою трамвайну систему. Нове трамвайне депо настільки ж сучасне, як і нові трамваї, що летять уздовж рейок. Відповідаючи на суспільний запит, нова громадська транспортна система є екологічно чистою. Дах депо оснащений термічними сонячними панелями UltraSol® та вентиляційними апаратами RoofVent®, а рециркуляційні апарати TopVent® встановлені в стельовій зоні.

Відоме серед місцевих жителів як “Tramsschapp”, нове трамвайне депо, незважаючи на своє коротке та швидке ім’я, насправді є великим комплексом, що складається з багатьох будинків. Частиною системи є велике подвір’я достатнє для маневрування, чистки та обслуговування 32 трамваїв. Після завершення, трамвайна мережа буде здатна перевозити до 10 000 пасажирів на годину в кожному напрямку. Перша частина системи була відкрита в грудні 2017 року.

Свіже повітря зі стелі

“Tramsschapp” був побудований для виконання конкретної мети, але на нього також було покладено велику відповідальність – відповідальність за оточення та навколишнє середовище. Головна будівля була розроблена з системою опалення та вентиляції. 7 припливно-витяжних вентиляційних установок RoofVent забезпечують свіжим повітрям зали загальною площею майже 11 000 м2. Ці агрегати перед викидом теплого внутрішнього повітря назовні відновлюють з нього тепло для подальшого використання. У залах, де миють і ремонтують трамваї, а також зберігаються запасні частини, 20 установок TopVent®, встановлених на стелі, розподіляють оброблене повітря. Влітку повітря охолоджується, а взимку воно нагрівається – обидва процеси регулюються виключно за допомогою системи управління TopTronic C.

Тепло від сонця

Вентиляційні апарати RoofVent® ідеально підходять для плоских «зелених» покрівель. Дах також оснащений 29 тепловими сонячними панелями UltraSol®, які забезпечують тепло для технологічної води за сонячної погоди. Без цих сонячних панелей будівля потребує газоконденсатного котла більшої потужності. Однак, за підтримки сонячного світла, екологічно чистий двоконтурний котел UltraGas® (600D) з низьким рівнем викидів більш ніж відповідає потребам будівлі.

Комплексне рішення з одних рук

Проектувальники, які займалися проектуванням трамвайного депо, отримали всі компоненти – від вентиляційних блоків та сонячних панелей до опалювальних котлів – від Hoval, що дозволило їм побудувати комплексну систему, використовуючи продукти від одного виробника. Це була здорова стратегія: компоненти призначені для спільної роботи та створення інтегрованої, енергоефективної системи.

Більше того, технічне обслуговування всіх компонентів тепер виконується однією компанією –  General Technic, партнером Hoval у Великому Герцогстві Люксембург. Досвідчені фахівці General Technic надали детальні консультації команді проектувальників  трамвайного депо та здійснили поставку та введення в експлуатацію всіх компонентів системи.