ЛІКОНД проводить семінар з кліматичного обладнання HOVAL

ЛІКОНД проводить семінар з кліматичного обладнання HOVAL

ЛІКОНД проводить семінар з кліматичного обладнання HOVAL

19 квітня поточного року в столичному готелі Русь компанія ЛІКОНД провела техніко-комерційний семінар «Децентралізовані кліматичні системи HOVAL для великих приміщень промислового та комерційного призначення. Тепер і з тепловими насосами» для представників власної дилерської мережі, проектних організацій, незалежних архітектурно-дизайнерських бюро, тощо.

Володимир Степура, директор компанії ЛІКОНД, відкрив захід корпоративною довідкою та поточним станом ринкових справ єдиного дистриб’ютора кліматичних рішень HOVAL в Україні.

Олег Корнієнко, керівник відділу промислової вентиляції компанії ЛІКОНД, ознайомив слухачів повну з компанією Hoval, підрозділом кліматичних систем ICS виробника, номенклатурою обладнання ICS та прикладами реалізованих проектів на об’єктах в різних країнах.

В другій частині семінару фахівець представив учасникам заходу модельний ряд обладнання ICS, приклад розрахунку кліматичної системи для виробничого цеху, особливості монтажу припливно-витяжних агрегатів RoofVent, системні рішення ICS з використанням теплових насосів, а також приклади реалізованих об’єктів з використанням теплових насосів. Захід відвідало близько 40 галузевих фахівців, що працюють або мають наміри працювати з кліматичними рішеннями виробництва компанії HOVAL на українському ринку.

Після закінчення семінару, керівники та професіонали кліматичного ринку використали слушну нагоду поспілкуватися у неформальному оточенні зі своїми колегами та менеджерами компанії ЛІКОНД, а також обговорити найбільш актуальні ринкові питання.

1.jpg