Масштабна економія енергії

Масштабна економія енергії

Масштабна економія енергії

Сьогодні багато компаній надають великого значення енергозаощадливим, екологічно чистим методам виробництва - як з економічних причин, так і з метою задоволення законодавчих вимог щодо екологічності та здорових умов праці.

Використання системного рішення ProcessVent пропонує величезні можливості в цьому відношенні: в поєднанні з системою очищення витяжного повітря, воно не тільки очищує відпрацьоване повітря від верстатів, воно також передає тепло від цього відпрацьованого повітря свіжому припливному повітрю. В результаті агрегат Hoval ProcessVent разом з системою очищення повітря знижує викиди, створює здоровий робочий мікроклімат і в той же час значно знижує експлуатаційні витрати (можлива економія до 98% рахунків за опалення). Захист навколишнього середовища є окупним для компаній, що використовують ProcessVent.

Агрегати ProcessVent використовується для рекуперації теплоти технологічного повітря від таких джерел, як цехи з металообробними верстатами або зварювальними установками, і передачі її свіжому припливному повітрю. Витяжне повітря з верстатів видаляється крізь установку очищення повітря. Це вологе, тепле повітря після очищення потрапляє до оливонепроникного пластинчастого теплообмінника, де теплова енергія відпрацьованого повітря передається припливному повітрю, що надходить ззовні, і потім очищене відпрацьоване повітря видаляється в навколишнє середовище.

Опціонально агрегати також можуть бути оснащені нагрівальними / охолоджувальними теплообмінниками для додаткового нагріву або охолодження припливного повітря. Оскільки обидва компоненти (ProcessVent і очищувач витяжного повітря) ідеально узгоджені один з одним, в залі забезпечується повітряний баланс в поєднанні з приємними умовами в робочій зоні і високий рівень ефективності використання енергії. В результаті – задоволені робітники, економія витрат і активний внесок в захист навколишнього середовища. Все за рахунок використання єдиної цілісної системи Hoval ProcessVent.

Потенціал економії

Економія, отримана престижним виробником медтехнічної продукції з використанням агрегата ProcessVent та рекуперації тепла (HR) (повітряний потік 10 000 м³/год):

Потреба в теплі вентиляції без HR 96 808 кВт·год/рік
Потреба в теплі вентиляції з HR від технологічного повітря 11 613 кВт·год/рік
Економія енергії 88%
Річна економія витрат € 5 112
Окупність 3 роки
Економія протягом 15 років € 67 622

Компанія відремонтувала систему вентиляції у виробничій зоні з пасовими шліфувальними верстатами:

  • 2 мокрих сепаратори з витратою повітря 5 000 м³/год кожен очищують відпрацьоване повітря з устаткування.
  • 1 агрегат ProcessVent вентилює виробничий цех, відновлює тепло з витяжного повітря, нагріває і охолоджує припливне – в залежності від того, що потрібно.

Кількість повітря регулюється в залежності від робочого стану двох мокрих сепараторів. Якщо система очищення витяжного повітря вимикається, агрегат працює в режимі рециркуляції.