Масштабний проект опалення та вентиляції

Масштабний проект опалення та вентиляції

Масштабний проект опалення та вентиляції

Безкраї поля вітрових турбін виробляють енергію уздовж узбережжя північної Європи, тому британське місто Галл стало логічним вибором для побудови нової фабрики з виробництва лопатей для турбін Siemens. Виробнича площадка - 185 м, ширина - понад 100 м, висота - 15 м. Для будівлі такого розміру системи вентиляції та опалення просто зобов’язані надходити з Hoval.

Новий завод у Галлі було відкрито самою Королевою. Вбрана у витончений блакитний, ЇЇ Величність оглянула величезний зал. Вона сама більш-менш знається на створенні клімату – адже всі її палаци обігріваються технологією Hoval, а Hoval є Постачальником королівського двору британської монархії. Прецизійно розташовані ряди повітряних агрегатів Hoval TopVent®, прикрашені знайомим червоним логотипом, вишикувались уздовж стелі над головою Королівського гостя.

34 агрегати TopVent®

Всього 34 агрегати TopVent® інтегровано в стелю у восьми зонах виробничих потужностей Siemens Green Port. Ці пристрої постачають до залу повітря необхідної температури без потреби встановлення повітряних каналів, як це було б у централізованій системі. Агрегати Hoval також запобігають утворенню небажаних протягів – адже лопаті турбін побачать достатньо вітру, коли вони досягнуть свого кінцевого пункту на вітрових фермах Північного моря.

Завдяки великим дверям будівлі не вимагається механічної подачі свіжого повітря. Децентралізовані пристрої контролюються за допомогою технології Hoval TopTronic® C, яка пов’язана з системою управління будівлею через відповідний інтерфейс.

Чотири котли UltraGas® twin

Тепло для опалення приміщень та технологічних процесів виробляється чотирма конденсаційними котлами Hoval UltraGas® (575D) twin та трьома великими неконденсаційними котлами, оснащеними пальниками  з низьким викидом NOX для покращення екології.

Королева була зачарована 75-метровими лопатями турбіни, що виготовляються та зберігаються на заводі Siemens Green Port. Окрема лопать коштує приблизно один мільйон фунтів, що дорівнює 1,13 млн. Євро. Компанія Siemens інвестувала 310 мільйонів фунтів стерлінгів, або 350 мільйонів євро у фабрику, що займає площу 40 000 м².

Команда, що налічує біля 1000 співробітників, може тут працювати комфортно завдяки Hoval –  її Величність королева Єлизавета II знає це з особистого досвіду.