Модульні. Надійні. Чудові.

Модульні. Надійні. Чудові.

Модульні. Надійні. Чудові.

Створюючи новий виробничий цех, фахівець з промислових об’єктів компанії PMS Elektro- und Automationstechnik GmbH обрав системне рішення від Hoval. Загалом 14 агрегатів RoofVent® і TopVent®, кожен у поєднанні з тепловим насосом, створюють чудовий клімат у приміщенні.

PMS вже близько 15 років пропонує рішення в галузі електротехніки та технологій автоматизації національним та міжнародним Замовникам. Компанія, що базується в місцевості Санкт-Стефан ім Лаванталь, Австрія, за останні роки швидко зростала. При будівництві великого нового виробничого приміщення площею 8500 м³ компанія PMS обрала модульне кліматичне рішення від Hoval. Тут використовуються два агрегати RoofVent® і дванадцять TopVent®, що підключені до теплових насосів. В єдиній системі вони поєднують три функції – опалення, охолодження та вентиляцію.

Сприятливі умови праці для співробітників

Близько 120 працівників працюють у новому виробничому цеху. Приємне робоче середовище вийшло на перше місце в списку пріоритетів керівництва компанії. Як пояснив Альфред Кробат, керуючий директор: «Коли компанії говорять про створення гарної атмосфери на робочому місці, часто думають лише про людей, що працюють в офісах. Нашим пріоритетом було забезпечення гарного самопочуття для всіх робітників та створення ідеальних умов праці в цеху». Кліматична система Hoval дозволяє легко та швидко регулювати температуру в кожній з окремих зон великого виробничого приміщення.

Вибираючи модульну систему

fe0582624e15ecc134597fe3f71c85db.jpgПочатковий план передбачав встановлення реверсивної теплої підлоги в новому цеху. Під час розгортання проекту, компанія PMS ще раз уважно дослідила різноманітні доступні кліматичні рішення, зрештою обравши децентралізоване рішення від Hoval. 

Два агрегати RoofVent® і дванадцять TopVent®, кожен у поєднанні з одним тепловим насосом, утворюють єдину систему опалення, охолодження та вентиляції.

Проектування нового виробничого цеху вже досягло просунутого етапу, тому рішення потрібно було розробляти і створювати дуже швидко. Крістоф Штайнхауслер, керівник відділу маркетингу кліматичної продукції в Hoval-Австрія, пояснює: “Часові рамки для розробки кліматичного рішення були дуже короткими. Однак процес проектування модульної системи Hoval був простим і не забрав багато часу на його розробку, а це означало, що незабаром PMS зміг розпочати роботу з новою концепцією клімату для виробничих приміщень.”

Стабільна робота завдяки тепловим насосам

Кожен агрегат RoofVent® і TopVent® поєднуються з тепловим насосом продуктивністю 30 кВт. Ці насоси автоматично регулюють свою потужність відповідно до поточних потреб в опаленні або охолодженні, які наразі наявні в цеху.

Незабаром після цього PMS встановила на даху фотоелектричну систему і почала експлуатувати кліматичну систему з використанням власнегенерованої зеленої електроенергії. Підсумовуючи свої враження щодо надійного кліматичного рішення, Альфреда Кробата зазначив: «Гнучка та проста модульна система Hoval відповідає усім нашим вимогам».