Рециркуляційні обігрівачі для будь-яких залів

Рециркуляційні обігрівачі для будь-яких залів

Рециркуляційні обігрівачі для будь-яких залів

Іноді, розумні професіонали просто потребують швидкого рішення, щоб задовільнити потреби своїх клієнтів - з простою установкою і без громіздких процесів проектування. Hoval пропонує два типи економічно ефективних, енергозберігаючих рециркуляційних нагрівачів. TopVent® TV призначений для нагріву приміщень висотою до 6 м, таких як виробничі зали та спортивні майданчики. TopVent® TW створює повітряні запони висотою до 4 м у дверях, наприклад, на складах або супермаркетах. До того ж блоками легко керувати.

З початком зими промислові цехи, спортивні майданчики та майстерні стають холодними. За допомогою рециркуляційного нагрівача TopVent® TV інсталяційні компанії можуть запропонувати ідеальне рішення. Пристрій компактного розміру з сучасним, стриманим дизайном просто потрібно підключити до електромережі та джерела гарячого водопостачання для опалення. Кронштейн постачається з апаратом і дозволяє встановлювати його на стелю або стіну – і навіть під кутом. Корпус, виготовлений з пластику, який не чутливий до світла, встановлюється одним натисканням з клацанням і видаляється так само легко для очищення.

Hoval TopVent® TV для приміщень висотою до 6 м

Hoval TopVent® TW для ефективних повітряних завіс

Тихий вентилятор всмоктує повітря з тильного боку і ефективно розподіляє його на мідні труби та алюмінієві пластини в теплообміннику. Жалюзі, встановлені в рамці, можна вручну налаштувати таким чином, щоб повітря протікало крізь кімнату в найбільш ефективний спосіб. EC електродвигун та його електронна схема можуть впоратися з будь-якою швидкістю. Завдяки вищому рівню продуктивності, TopVent® TV потребує на 25% менше енергії, ніж інші блоки. За допомогою Hoval EasyTronic EC їм надзвичайно легко керувати.

Hoval пропонує рециркуляційний нагрівач TopVent® TV – у трьох класах продуктивності: ТV-2 має витрату повітря до 2100 м³/год, ТV-4 – до 4850 м³/год, а ТV-5 – до 5700 м³/год. Максимальна теплова потужність складає 56 кВт.

Зберегти тепло в приміщенні

Холодне повітря може потрапляти в приміщення, щойно відчиняються двері. Тим не менш, це не обов’язково. Коли TopVent® TW створює бар’єр з потоку повітря над отвором дверей цього не відбувається. Корпус завіси, виготовлений з оцинкованої листової сталі, займає дуже мало місця, і її поява не псує інтер’єр, тому що вона ледь помітна. Завіса для дверей виготовляється  довжиною 1 м, 1,5 м і 2 м, і може бути встановлена горизонтально або вертикально з підключенням до електроенергії та гарячої води. Комплектний кронштейн дозволяє її встановлювати в обох напрямках. Для приєднання монтажник має прикласти наявний шаблон, намалювати отвори та висвердлити – ось наскільки ефективним є рішення Hoval.

Робота настільки ж ефективна, як і інтуїтивно зрозумілий контролер Hoval EasyTronic EC. ЕС електродвигун  TopVent® TW налаштовує швидкість електронним способом і є надзвичайно надійним. Він не тільки дуже тихий, але і високоефективний. Як показують отримані результати, витрати на енергію на 20% менші, ніж у альтернативних завіс для дверей. Максимальна теплова потужність 36 кВт, а витрата повітря складає від 1850 м³/год  до 4400 м³/год.

Одна система управління всіма блоками

Hoval EasyTronic EC можна використовувати для ввімкнення та вимкнення нагрівачів TopVent®, регулювання температури та, залежно від пристрою, регулювання витрати повітря та швидкості вентилятора. Система EasyTronic EC також має вихід для керування зовнішнім насосом або клапаном, а також контакт, який працює як вхідний для нагрівача. Якщо двері відкриваються, наприклад,  на складі, дверний контакт вмикає повітряну завісу TopVent® TW. Hoval також постачає корпус, який дає змогу встановлювати контролер окремо на стіні, у випадку модернізації системи.

Система EasyTronic EC об’єднує нагрівачі в єдину систему – і є економічно вигідною для придбання та експлуатації, а також простою у використанні. До десяти одиниць одного і того ж типу можуть керуватися за допомогою єдиного Hoval EasyTronic EC – і не тільки нові рециркуляційні нагрівачі TopVent® TV та нові повітряні завіси TopVent® TW, а також кліматичне обладнання типу TopVent® DHV та TopVent® NHV. Якщо все обладнання постачається з одного джерела, ви впевнені, що отримуєте вигоду від комплексного рішення та гарантованого стандарту обслуговування.

Огляд функцій та технічних даних TopVent® TV та TopVent® TW

Рециркуляційний нагрівач TopVent® TV

 • Тип TV-2
 • Витрата повітря: 2100 м³/год
 • Теплопродуктивність: (50/40°C) 6.1 кВт
 • Теплопродуктивність: (70/50°C) 9.7 кВт

Тип TV-4

 • Витрата повітря: 4850 м³/год
 • Теплопродуктивність: (50/40°C) 15.0 кВт
 • Теплопродуктивність: (70/50°C) 23.3 кВт

Тип TV-5

 • Витрата повітря: 5700 м³/год
 • Теплопродуктивність: (50/40°C) 21.8 кВт
 • Теплопродуктивність: (70/50°C) 35.5 кВт

Повітряна завіса TopVent® TW

 • TW-2 (1м довжиною)
 • Витрата повітря: 1850 м³/год Теплопродуктивність: (50/40°C) 3.0 кВт
 • Теплопродуктивність: (70/50°C) 7.0 кВт

TW-3 (1.5м довжиною)

 • Витрата повітря: 3100 м³/год
 • Теплопродуктивність: (50/40°C) 8.2 кВт
 • Теплопродуктивність: (70/50°C) 14.9 кВт

TW-5 (2м довжиною)

 • Витрата повітря: 4400 м³/год
 • Теплопродуктивність: (50/40°C) 13.2 кВт
 • Теплопродуктивність: (70/50°C) 22.5 кВт