Ринковий бум і стрімкий попит стимулюють Hoval до успіху

Ринковий бум і стрімкий попит стимулюють Hoval до успіху

Ринковий бум і стрімкий попит стимулюють Hoval до успіху

Авторитетний кліматичний фахівець Hoval завершив 2021/22 фінансовий рік в Австрії збільшенням продажів. Наскільки відчутним був цей плюс, які рішення переживають наразі потужний бум попиту і де ситуація більш напружена – читайте нижче.

Кліматичний виробник Hoval відзначає в Австрії високий рівень споживацького інтересу до придбання регенеративних теплогенераторів – теплових насосів, бойлерів на пелетах, а також систем централізованого опалення. © Hoval

Оголошений поступовий відхід від викопних технологій, російська агресія в Україні, санкції проти росії та надзвичайно високі ціни на енергоносії спричинили справжній ринковий бум, а також відповідну реакцію з боку виробників регенеративних теплогенераторів по всій Європі. Наочний приклад – ринкові показники відомого європейського виробника технологічних рішень з кліматизації приміщень Hoval в Австрії. Компанія, що є одним із найбільших джерел прибутку в глобальній Групі Hoval, завершила попередній фінансовий рік 31 березня 2022 року із збільшенням продажів на 17%, що становлять наразі €70 млн. Відповідне оголошення було зроблено в червні поточного року.

Christian Hofer, генеральний директор компанії Hoval в Австрії:

Збоку ринку ми відзначаємо неабиякий рівень зацікавленості у придбанні наших рішень, що значно перевищує усі наші очікування та прогнози зростання, особливо щодо теплових насосів. Hoval

Зростання ринку рішень на відновлюваних джерелах енергії

Hoval-online-2-Christian-Hofer-c-Hoval_488989b8eeb1c45e9b1810f4a6741885.jpgЗа словами представників компанії, великим попитом користуються не тільки теплові насоси, але й рішення для централізованого опалення приміщень та системи опалення на пелетах.

“Інтерес до теплогенераторів для одно- та багатоквартирних будинків наразі найбільш помітний”, підкреслює Christian Hofer, генеральний директор компанії Hoval Австрія. “Але й також в сегменті великих об’єктів і технологій кондиціювання повітря, ми, разом з нашими спеціалізованими партнерами, реалізуємо значно більше проектів, ніж зазвичай”.

Напруга з субпостачанням і монтажними ресурсами

Але зростає не тільки попит, а й ускладнюється закупівля сировини. Світова економіка все ще стикається з постійно високими – іноді навіть експоненціально зростаючими – цінами на сировину, що також призводить до постійного тиску на маржу виробника Hoval. Ненадійні ланцюжки постачання також впливають на поточний бізнес. Факти, з якими Christian Hofer і його команди стикаються також щодня:

“Ситуація є доволі складною не лише для наших фахівців, але й, перш за все, для кваліфікованих професій”.

З метою пом’якшення наслідків дефіциту для компаній-партнерів Hoval, необхідна величезна гнучкість уздовж всього ланцюжка постачань, вважає Hofer. Крім того, дефіцит монтажних ресурсів через брак кваліфікованих робітників і високий рівень замовлень вимагають довготермінового стратегічного підходу:

“Наші партнерські монтажні компанії повністю завантажені, тому ми активно працюємо над розробкою наших рішень таким чином, щоб вони суттєво заощаджували час підчас інсталяції”.

Заощадження часу для спеціалістів-партнерів

Аспект економії часу підчас монтажу також відігравав центральну роль у розробці нещодавно випущеної системи вентиляції HomeVent ER – завдяки завершеності цього рішення та попередньо виготовленим компонентам відпадає потреба в трудомісткому процесі теплоізоляції.

Інтернет-платформа для спеціалістів-інсталяторів myHoval також допомагає професіоналам заощаджувати час і використовується відповідно. У 2021/22 фінансовому році компанія Hoval досягла приблизно на 40% більших продажів через онлайн-магазин, порівняно з аналогічним попереднім періодом, що Christian Hofer пояснює послідовним та безперервним розвитком платформи myHoval:

“Ми внесли численні корективи в процес замовлення завдяки прямому зворотному зв’язку з ринком – наші клієнти це дуже цінують. Тут також діє принцип економії часу завдяки постійним удосконаленням”. Запровадження інших функцій заплановано на поточний рік.

Навіть якщо загальні ринкові умови деякий час залишатимуться складними, а кінець закупівельної кризи здається не надто близьким, Christian Hofer оптимістично дивиться в майбутнє:

Наша мета — завжди бути надійним партнером, як для наших спеціалізованих монтажних організацій, так і для загального споживацького ринку, з метою забезпечення наших замовників, існуючих і потенційних, оптимальним і комфортним кліматом. Це саме те, до чого ми прагнемо щодня!