Рішення компанії Hoval роблять майбутнє більш стійким

Рішення компанії Hoval роблять майбутнє більш стійким

Рішення компанії Hoval роблять майбутнє більш стійким

Використання цифрових технологій зростає як у житловому, так і у промисловому секторі, де процеси автоматизації, обліку та дистанційного керування стають все більш важливими.

У сучасних будинках у повсякденному житті стає дедалі легше взаємодіяти з кількома системами: побутова техніка, системи освітлення, опалення та кондиціонування повітря використовують розумні лічильники, що дозволяє споживачам відстежувати споживання та використовувати ці передові технології для збору, обробки та синхронізації даних.

Такий же процес відбувається і в промисловості. Застосування діджиталізації виробничих процесів призводить до одночасного підвищення енергоефективності та продуктивності, таким чином оптимізуючи активи, а також скорочуючи час виходу продукту на ринок і керування ним.

Діджиталізація дає змогу застосовувати технології, які після збору та зберігання даних дозволяють здійснювати моніторинг, програмування та контроль продуктивності пристрою. На цьому етапі зібрані дані можна використовувати далі завдяки, наприклад, інструментам машинного навчання та аналізу великих даних, які дозволяють користувачам визначати повторювані закономірності, розробляти моделі споживання або робити точні прогнози. Усе це на додаток до прогнозу майбутнього споживання виробничого підприємства.

Цифрова система керування енергоспоживанням

Діджиталізація систем опалення надає багато переваг. Наприклад, кліматичні установки Hoval оснащені інтегрованою модульною системою контролю температури. Модульність має  фундаментальне значення, оскільки вона дозволяє адаптувати систему, гарантуючи подальше розширення та інтеграцію, навіть з установками різних типів і від різних постачальників. Вона також дозволяє керувати складними системами централізованого теплопостачання. Цифрова система керування Hoval здатна швидко та ефективно контролювати різні параметри, контролюючи всі процеси в режимі реального часу.

У цьому сенсі, функція прогнозування погоди відіграє першорядну роль: цифрова система керування Hoval постійно відстежує погодні умови протягом трьох днів, організовуючи, при необхідності, попереджувальне зниження або підвищення номінального значення опалювального контуру та завчасне зниження цільового значення гарячої води за наявності геліосистеми.

Для більшого комфорту

Система терморегуляції може бути інтегрована зі спеціальними датчиками, корисними для моніторингу рівня комфорту навколишнього середовища. Рішення можна застосовувати в школах – для моніторингу рівня комфорту в учбових класах. В музеях – вони можуть контролювати температуру та відносну вологість, корисні параметри для збереження творів мистецтва. В громадських будівлях – рішення можуть оптимізувати споживання теплової та електричної енергії. В готелях – рішення можуть підвищити рівень комфорту для клієнтів. В промисловості – вони можуть раціоналізувати витрати виробництва та управління.

Передбачуване дистанційне керування

Цифрова система керування Hoval дозволяє передбачити дистанційне обслуговування систем і, отже, представляє справжню додаткову цінність як для менеджера, так і для клієнта.

До передбачуваності додається можливість звірятися з історичними даними заводу-виробника та, як наслідок, вносити покращення.  Фактично. цифрова система керування Hoval здатна контролювати загальну кількість запалювань та режимів роботи з навантаженням >50%, загальну кількість годин роботи з навантаженням >50%, температуру подачі/повернення димових газів, а також температуру пальника і відсоток модуляції та споживання (газ та електроенергія). Це на додаток до літрів води для поповнення із загального об’єму системи та кількості поповнень.

Все це призводить до безпосередніх переваг в економічному та екологічному сенсах: система стає більш ефективною, оскільки рівень споживання, витрати та викиди CO² зменшуються. Це є обов’язковою вимогою для компанії Hoval, для якої екологічна відповідальність – наріжний камінь корпоративної філософії.