RoofVent RP / TopVent TP. Вентиляція, опалення та охолодження промислових залів – тепер повністю децентралізовані

RoofVent RP / TopVent TP. Вентиляція, опалення та охолодження промислових залів – тепер повністю децентралізовані

RoofVent RP / TopVent TP. Вентиляція, опалення та охолодження промислових залів – тепер повністю децентралізовані

Змініть свій погляд на побудову великої кліматичної системи з Hoval, навіть якщо ви певний час вже користуєтеся перевагами децентралізованих кліматичних систем, досі неможливо було уникнути центрального технологічного приміщення. Все, що має змінитися: Hoval створює простір у промислових і складських залах і поєднує кліматичні агрегати з тепловими насосами.

“Коли в Hoval ми говоримо про децентралізовані системи, ми більше не думаємо лише про кліматичні установки в приміщенні”, – говорить Тобіас Брюггер. Ці агрегати встановлюються під стелею або на даху та розподіляються по всьому простору. Припливні та витяжні повітроводи, що використовуються для центральних систем, більше не потрібні. “У разі використання RoofVent® та TopVent® ми тепер розмірковуємо і про децентралізований тепловий насос, – пояснює керівник управління продуктами для внутрішніх кліматичних систем, – Ми перетворили це в комплексне рішення”.

Зали без технологічних приміщень

Коли вони об’єднуються в повноцінне децентралізоване комплексне рішення, ці два агрегати роблять центральну холодильну машину (чилер) та централізовану систему опалення надлишковими. Це означає, що немає необхідності вносити технологічне приміщення до плану нового залу, труби для систем опалення та охолодження також не потрібні. Це, в свою чергу, означає, що труби не потрібно буде прокладати крізь стіни та ізолювати, будуть відсутні трубопроводи, змонтовані під стелею. Отже: більша свобода для архітекторів та проектувальників, більше місця для операторів та користувачів. З внутрішньої сторони будівлі всі комунікації будуть прибрані.

Додатковою перевагою є те, що тепловий насос використовує поновлювані джерела енергії. Це мінімізує викиди С02 системою – особливо в порівнянні з системами центрального опалення, які використовують викопне паливо.

Низькі загальні витрати

Окрім того, що інвестиційні витрати вже відносно низькі, оскільки не встановлюються повітропроводи та труби, операційні витрати також в кінцевому підсумку також знижуються. Це утримує загальну вартість володіння привабливо низькою, не в останню чергу тому, що вентиляційні агрегати  RoofVent® RP та рециркуляції TopVent® TP сполучаються з відповідними тепловими насосами і координують один з одним спільну роботу. Усі агрегати поставляються з єдиного джерела та об’єднуються для створення ефективних та надійних систем.

Прем’єра в Австрії

Місто Хард в австрійській землі Форарльберг на Боденському озері є рідним для місцевого представника мережі модних бутиків Adler Modemarkte AG. Модний заклад  розміром близько 2000 м2 є одним з 183 бутиків мережі по всій Європі. Кожну годину в ньому необхідно замінити та рециркулювати загалом 10 500 м3 повітря.

Саме там, ще у 2015, відбулася прем’єра RoofVent® RP та TopVent® TP, кожен з яких з’єднаний з тепловим насосом. Два блоки RoofVent® тепер забезпечують потреби вентиляції, тоді як два рециркуляційні агрегати TopVent® опікуються температурним режимом.

Децентралізована система виявилася настільки успішною з технологічної точки зору та з позиції економії витрат, що ми зараз виробляємо їх серійно

, – пояснює Тобіас Брюггер. На ринку ця продукція з’явиться навесні 2018 року.

Тобіас Брюггер зробив точні розрахунки для конкретного бутіка в місті Хард: річні експлуатаційні витрати були скорочені на 36% – порівняно з рішенням з центральним газовим котлом. “Економія настільки очевидна, що системне рішення Hoval було дійсно єдиним вибором”.