Свіже повітря для вашого залу. Нове покоління продуктів: RoofVent®

Свіже повітря для вашого залу. Нове покоління продуктів: RoofVent®

Свіже повітря для вашого залу. Нове покоління продуктів: RoofVent®

Децентралізовані кліматичні установки тепер перевершують центральні кондиціонери більше, ніж будь-коли. Нове покоління вентиляційних установок Hoval RoofVent® відновлюють до 84% тепла завдяки своїм вражаючим пластинчастим теплообмінникам. На додаток до цього, вони споживають лише мінімальну кількість енергії.

Якщо існує місце, де відмінності між центральними та децентралізованими системами постають на повний зріст, то це тут; у великому приміщенні, яке обігрівають і охолоджують за допомогою установок Hoval RoofVent®, немає дратівних протягів і непривабливих повітроводів, які в протилежному випадку могли б перешкоджати господарської діяльності і перетворитися на реальну проблему під час періодичних чисток. Кліматичні установки, що розташовуються децентралізовано і зазвичай встановлюються на стелях приміщень, довели свої переваги тисячі разів за останні десятиріччя.

З січня 2016 року останнє покоління Hoval RoofVent® можна замовити і в Україні. З точки зору економічної ефективності та екологічної безпеки, цей продукт містить кошик інновацій всередині одного корпусу. Hoval RoofVent® пропонує додану вартість на кожному етапі: від ефективного проектування і дійсно простого монтажу, аж до експлуатації та технічного обслуговування. Що це означає в конкретних умовах? Навіть за умови, що Hoval RoofVent® є виробом найвищої продуктивності, загальна вартість володіння ним дуже низька, і це гарна новина для навколишнього середовища.

Технічно довершені та енергоефективні

RoofVentЗалежно від рівня вологості витяжного повітря, високоефективний пластинчастий теплообмінник всередині Hoval RoofVent® може відновити до 84% тепла. Технічно довершений пластинчастий теплообмінник вже переповнений досвідом Hoval, але постійно вдосконалюється в головному офісі в Вадуці за результатами першокласних дослідно-конструкторських робіт. Виробляється в Словаччині на заводі, що належить Hoval. Високоефективні вентилятори з електронним керуванням плавно підлаштовуються під потреби і можуть автоматично регулювати себе під час роботи. В результаті обсяг повітря, що постачає агрегат, завжди відповідає поточним вимогам, тобто не обробляється зайве повітря і не споживається надмірна енергія. Якщо встановлено декілька установок, вони працюють разом для визначення сумарної продуктивності , якою саме вона має бути – знову ж таки, допомагаючи економити енергію.

Гігієнічні та надійні

Новий кліматичний агрегат має новий візуальний дизайн (алюміній) і корпус з подвійною оболонкою. Це робить пристрій надзвичайно міцним і одночасно дозволяє втрачати менше тепла. Також, завдяки конструкції з подвійною оболонкою і великим отворам для огляду і технічного обслуговування, Hoval RoofVent® швидко і легко чистити. Нові кліматичні установки контролюється за допомогою системи управління Hoval TopTronic® C. Вона в даний час використовується з усіма новими кліматичними пристроями і замінює попередню систему управління DigiNet. RoofVent® також може бути інтегрований в систему управління будівлею BMS. Якщо зал буде розширено, то й децентралізована системи вентиляції може бути легко й одночасно розширена за рахунок встановлення додаткових агрегатів.

Готові до енергетичного майбутнього

Hoval RoofVent® відповідають Директиві про Екодизайн (2009/125/EC). Таким чином, вони відповідають вимогам по енергоефективності, передбаченим Європейським Союзом в Лоті 6 Директиви ERP.