Технічний семінар HOVAL 2019

Технічний семінар HOVAL 2019

Технічний семінар HOVAL 2019

В червні 2019 року в Австрії в м. Відень відбувся технічний семінар, організований компанією HOVAL, провідним європейським виробником децентралізованих систем вентиляції.

В червні 2019 року в Австрії  в м. Відень відбувся технічний семінар, організований компанією HOVAL, провідним європейським виробником децентралізованих систем вентиляції. На семінарі були присутні фахівці з усієї Європи. Від України участь брав Олег Корнієнко – керівник відділу промислової вентиляції компанії «Ліконд», офіційного дистриб’ютора компанії Hoval в Україні.

Протягом 4 днів учасники зустрічі були ознайомлені з новими розробками компанії Hoval – повністю децентралізованими припливними та рециркуляційними агрегатами RoofVent RP та TopVent TP, що поєднані з тепловими насосами.

Суттєву увагу під час семінару було приділено новій версії системі керування TopTronic C, що дозволятиме легко поєднувати нові вентиляційні системи, а також програмі підбору обладнання Hoval HK-Select 2019.

Завершився семінар колективною роботою в групах щодо підбору кліматичних систем з тепловими насосами для типових об’єктів.