Теплові насоси HOVAL великої потужності допомагають кліматизації житлового та державного секторів Великобританії

Теплові насоси HOVAL великої потужності допомагають кліматизації житлового та державного секторів Великобританії

Теплові насоси HOVAL великої потужності допомагають кліматизації житлового та державного секторів Великобританії

В останні місяці спостерігається значний інтерес до збільшення використання теплових насосів як складової частини стратегії декарбонізації Великобританії.

Значна частина цього інтересу була зосереджена на житловому секторі, але багато організацій державного та приватного секторів також можуть отримати користь від цієї технології. Однак у багатьох випадках вихідна потужність наявних теплових насосів була надто низькою, щоб забезпечити конкурентне співвідношення витрат до прибутку.

Тепер компанія Hoval вирішила цю проблему з випуском лінійки повітряно-водяних теплових насосів Belaria® fit – для використання їх в автономній конфігурації, у каскаді до 16 одиниць, або як частину гібридної системи. Їх також можна пристосувати до існуючих систем опалення. В усіх випадках ці нові блоки забезпечують ефективне опалення, охолодження та виробництво гарячої води (ГВП) одночасно.

1.jpgВисока ефективність є ключем до задоволення потреб систем з високою продуктивністю та високою часткою відновлюваної енергії. Вона досягається завдяки вдосконаленій конструкції, яка включає технологію модулюючого інвертора, що забезпечує безперервне регулювання продуктивності від 40 до 100% навантаження, забезпечуючи оптимальну енергоефективність у будь-який момент. Крім того, гідрофільне покриття на пластинах випарника забезпечує незмінно високу ефективність і коротший час розморожування.

Додаткова ефективність досягається завдяки використанню холодоагенту R32, який має високу об’ємну теплопродуктивність та ідеально підходить для помірного клімату Великобританії. Результатом є високі сезонні коефіцієнти енергоефективності SCOP/SEER для опалення та охолодження. Отже, системи з Belaria® fit вважаються такими, що відповідають цілям сталого розвитку та мають право на субсидії.

Гібридні системи

2.jpgОчікується, що серія Belaria® fit буде особливо привабливою для використання в гібридних системах, де ці теплові насоси можуть покрити базове потреби протягом всього річного періоду. А додатковий теплогенератор використовуватиметься лише для задоволення пікового навантаження за умови низьких зовнішніх температур та/або підвищеного попиту на ГВП.

Окрім очевидних екологічних переваг, гібридні системи мають такі характеристики:

  • Підвищена ефективність, оскільки переваги джерел енергії щодо продуктивності та рівня температури можна використовувати вибірково.
  • Підвищена безпека роботи за рахунок резервування теплогенераторів і зменшення залежності від конкретного джерела енергії.
  • Зниження інвестиційних витрат на додаткові теплогенератори.