Відтепер все виконуємо з даху

Відтепер все виконуємо з даху

Відтепер все виконуємо з даху

Нові серії дахових вентиляційних установок TopVent® від Hoval були спеціально розроблені для задоволення потреб сучасних логістичних центрів, супермаркетів і виробничих цехів.

Дахові блоки для припливного, рециркуляційного та змішаного повітря пропонують максимальну гнучкість для найкращого використання систем кондиціонування повітря і є бездоганним доповненням до лінійки децентралізованих кліматичних систем Hoval. Їх монтаж та технічне обслуговування здійснюється виключно з даху.

Кліматичні системи Hoval розроблені для створення індивідуальних енергонезалежних рішень, які вільно масштабуються. Завдяки легкому та швидкому проектуванню, їх можна ідеально інтегрувати – повністю та безкомпромісно – практично в будь-яке середовище без необхідності серйозних структурних заходів. Модульні агрегати встановлюються в ретельно вибраних місцях з метою досягнення найкращих кліматичних умов по всій площі таких спеціалізованих приміщень.

Вони є ідеальним доповненням до перевірених децентралізованих систем внутрішнього клімату Hoval у будь-якій ситуації, яка вимагає безперебійної роботи залу супермаркету, складу чи на виробництві.

TopVent-S_2022-05.png

Зараз доступні шість версій нових дахових вентиляційних установок TopVent® – для рециркуляції та припливного повітря, опалення та/або охолодження – з двома рівнями продуктивності в кожному випадку. Вони здатні задовольнити всі можливі вимоги для створення ідеального клімату в залі.

«З новими версіями TopVent® C та S ми можемо запропонувати суто дахові вентиляційні агрегати, які відповідають сучасним вимогам наших клієнтів», – стверджує Thomas Bacik, менеджер із продуктів кліматичних технологій Hoval. «Під час розробки головним пріоритетом було забезпечення мінімізації простору для розміщення кліматичного блоку та відсутність зон обслуговування. В результаті клієнту можна використовувати практично весь об’єм приміщення. Такий підхід особливо важливий у сфері складського господарства та логістики».

З новими версіями TopVent® C та S ми можемо запропонувати суто дахові вентиляційні агрегати, які відповідають сучасним вимогам наших клієнтів. Щорічне технічне обслуговування та будь-який необхідний ремонт можна проводити без перешкод для функціонування приміщення.

image006.jpgThomas Bacik, Менеджер із продуктів кліматичних технологій в Hoval

Обслуговування та монтаж з даху

Нові агрегати TopVent® встановлюються на готові дахові каркаси, а всі монтажні роботи виконуються з даху. До всіх компонентів, які потребують технічного обслуговування, можна отримати доступ з даху – тому немає потреби в доступі до них зсередини залу. Це означає, що регулярні технічні та сервісні роботи також можуть проводитися без впливу на інфраструктуру та робочі процеси в залі. Єдина робота, яку потрібно виконати всередині, це виконання гідравлічних та електричних з’єднань для кліматичних блоків.

Концепція зонального керування, що включає режими роботи, які за потреби можна комбінувати в різних агрегатах, також відповідає високим очікуванням щодо розкладу роботи та розподілу температур. Децентралізована система складається з високоефективних блоків і має оптимальну продуктивність, що робить її надзвичайно економічною. Більше того, запатентований повітряний інжектор Air‑Injector забезпечує оптимальний розподіл повітря та надзвичайно низьку температурну стратифікацію.