Fischer Maschinentechnik

Fischer Maschinentechnik

Fischer Maschinentechnik

Ефективне видалення та вентиляція - Fischer Maschinentechnik.

Все більше компаній обирають енергоефективні витяжні системи. Прикладом цього є компанія Fischer Maschinentechnik GmbH в Ахерні, що належить до групи Fischer.

Мета замовника – оптимізувати споживання енергії в компанії

Коли купуються нові системи, вони повинні відповідати вимогам. Fischer Maschinentechnik GmbH, фахівець з інструментального та заводського будівництва з міста Ахерн в районі Ортенау в Баден-Вюртемберзі, останнім часом сильно розрослось і, серед іншого, виробляє системи профілювання труб. Було додано новий зал, сучасні технологічні машини доповнили наявне обладнання. 

Проте, керуючий директор Роланд Фішер не був задоволений кліматом у двох залах. 

«Особливо взимку, серпанок утворювався в залі, коли більшість дверей були зачинені. Частинки в повітрі нешкідливі, але атмосфера була неприємною, як на погляд, так і на запах.»

Тому підприємець вирішив демонтувати частково існуючі децентралізовані сепаратори масляного туману та придбати нову повну систему для надійного вилучення всього на одинадцяти машинах. 

«Така система щогодини видає на вулицю близько 10 000 кубометрів теплого повітря в залі. А свіже повітря надходить, щоб замінити його. У холодну погоду його спочатку потрібно нагріти, що забирає багато енергії», – пояснює Роланд Фішер.

«Для цього ми шукали рішення, яке б гарантувало ефективне вилучення, оптимальне використання енергії та відповідало б філософії енергоефективності нашої компанії.»

9255844118558_DE_2018_Fischer_Maschinen_2_5954.jpg

Відновлення тепла за допомогою ProcessVent

Разом з Keller Lufttechnik GmbH + Co KG була запропонована відповідна концепція, яка поєднує потужний емульсійний сепаратор туману ENA з ProcessVent для рекуперації тепла. В основі ProcessVent – пластинчастий теплообмінник, який можна використовувати з вологими, сухими та аерозольними сепараторами та передає теплову енергію витяжного повітря потоку припливного повітря. Потоки повітря проходять через окремі канали: Це запобігає забрудненню свіжого повітря, що подається. Для додаткового нагрівання повітря взимку ProcessVent обладнаний нагрівальним змійовиком. 

Працівники Keller Lufttechnik GmbH підрахували, що компанія Fischer Maschinentechnik щорічно економить енергію на суму понад 10 000 євро за допомогою ProcessVent.

Позитивні відгуки від співробітників

Встановлення нової системи було складним, повідомляє менеджер з виробництва Fischer Бернд Спрінгманн: «Розташування на платформі з низькою висотою приміщення вимагало спеціальної конструкції зі складеним модулем припливного повітря, був необхідний прорив, а трубопроводи довелося прокласти частково навколо існуючої кранової колії монтажниками.»