Панонський центр з обробки деревини

Панонський центр з обробки деревини

Панонський центр з обробки деревини

Ознака майбутнього: Панонський центр з обробки деревини у Віровиці в Хорватії був побудований за принципами «зеленої забудови». Немає кращого поєднання для цього зразка сталості, ніж кліматична система в приміщенні з децентралізованими одиницями.

Свіже повітря весь час у «зеленій будівлі»

9255652491294_HR_Virovitica_Pannonia_Kompetenzzentrum_2017_RoofVent_on_roof_ret_jpg_15109.jpg

Дерево є ідеальним матеріалом для будь-яких завдань, включаючи економічний розвиток. Івана Філіпович та Європейський Союз це добре знають. Ось чому Паннонський центр компетенції в галузі деревообробки майже на 100% фінансується через Структурний та інвестиційний фонд ЄС. 

Івана Філіпович – директор центру:  «Ми пов’язуємо академічний, державний та приватний сектори. Ми підтримуємо деревообробну промисловість і служимо центром інновацій та розвитку для деревообробних підприємств».

Центр деревообробки в хорватському місті Віровиця біля кордону з Угорщиною має повністю обладнаний виробничий цех і також може надавати консультації з фінансових питань. 

Кажуть, що це найбільший проект, коли-небудь підтримуваний структурним та інвестиційним фондом ЄС. Загалом вартість будівництва становить 45 мільйонів кун – близько 7 мільйонів швейцарських франків або 6 мільйонів євро.

Ідеально інтегрований у покрівлю, покриту рослинами

9255652851742_HR_Virovitica_Pannonia_Kompetenzzentrum_2017_3_TopVent_DHV_jpg_15105.jpgДахові вентиляційні установки ідеально вписуються в зелений дах будівлі.

Не дивно, що центр побудований з дерева і має вражаючий вигляд. Посередині зеленого даху два RoofVent дахові вентиляційні установки, які ідеально вписуються в оточення.

Усередині паннонського центру є два TopVent агрегати рециркуляції повітря, встановлені на стелі.

Повна система без вентиляційних каналів

RoofVent та TopVentо об’єднали, щоб сформувати ефективну децентралізовану систему клімату в приміщенні. Оскільки агрегати децентралізовані, немає необхідності у вентиляційних каналах, які в іншому випадку можуть перешкодити роботі у виробничому цеху. І протягів теж немає – просто постійна подача свіжого повітря при бажаній температурі.

Ми ледь помічаємо систему вентиляції, але завжди маємо відповідні кліматичні умови в залі.