Компанія Hoval

Hoval Group

Hoval є однією з провідних міжнародних компаній постачальників рішень для створення клімату в приміщеннях.

Дуже широкий асортимент продукції охоплює пелетні котли, теплові насоси та сонячні системи, а також пропонує надширокий вибір газових, твердо- та рідкопаливних конденсаційних котлів, а також рішення для керованої вентиляції житлових будинків, систем створення клімату в приміщеннях та рекуперації енергії. Hoval позиціонує себе як повноцінного постачальника, пропонуючи від невеликих до величезних систем опалення для всіх доступних джерел енергії, а також багатофункціональні децентралізовані системи клімату для будівель та внутрішніх приміщень.

У бізнес компанії залучені близько 2200 співробітників, які працюють на 24 різних підприємствах, які діють і думають разом як одна велика глобальна сім’я. Сьогодні системи опалення та вентиляції компанії Hoval поставляються у більш ніж 50 країнах світу.

Сьогоднішній успіх компанії було закладено Густавом Оспельтом, коли він у 1897 році відкрив власний магазин з металообробки у місті Вадуц, князівство Ліхтенштейн. Використовуючи інтелектуальний потенціал і підприємницьку кмітливість, сімейна компанія отримала дозвіл на монтаж та продаж котлів та систем опалення у 1932 році. Торгова марка Hoval була зареєстрована у 1945 році. Статус міжнародної компанії придбала у 1955 році завдяки контракту на виробництво сталевих бойлерів за ліцензією компанії Friedrich Krupp GmbH у Німеччині. Це започаткувало виробництво сталевих бойлерів Hoval в Європі. Марка Hoval стала синонімом якості в опалювальній галузі та відома своїми інноваційними розробками на ринку. У 1970-і роки Hoval розширив сферу своєї діяльності і на системи кондиціювання повітря та системи повітряного обігріву.

Сьогодні компанія Hoval є постачальником закінчених рішень на базі широкого модельного ряду систем опалення, вентиляції та мікроклімату приміщень, пропонуючи комплексні та максимально відповідальні вимогам замовника рішення щодо створення оптимального рівня комфорту.

З 2011 року офіційним дистриб’ютором кліматичних систем (ICS) HOVAL в Україні є компанія «ЛІКОНД».