Hoval в Україні

Компанія Hoval відома у всьому світі як один з провідних постачальників рішень у галузі систем опалення, охолодження та вентиляції.

Ґрунтуючись на більш ніж 75-річному досвіді та згуртованій команді співробітників, компанія пропонує найпередовіші рішення та інноваційні технічні розробки. Як лідер у цій галузі, компанія Hoval усвідомлює відповідальність за збереження енергії та захист навколишнього середовища. Це знаходить своє відображення в розумній комбінації технологій систем опалення (Heating) та рішень в галузі систем створення мікроклімату приміщень (Indoor Climate System, ICS), що задовольняють вимоги Замовника, які реалізуються завдяки персональним консультаціям та всебічній роботі з клієнтами.

З 2011 року офіційним дистриб’ютором кліматичних систем (ICS) HOVAL в Україні є компанія «ЛІКОНД».

Компанія «ЛІКОНД» успішно працює на кліматичному ринку України більше 20 років. І як один з ключових гравців багато в чому визначає вектори розвитку цієї галузі.

Олег Корнієнко
Керівник напрямку Hoval в Україні

Як експерти в області універсальних систем для опалення, охолодження та вентиляції, ми допомагаємо нашим клієнтам на кожному етапі життєвого циклу системи на їх об’єкті – від проектування до обслуговування і модернізації. При цьому ми допомагаємо нашим клієнтам скористатися енергоефективними рішеннями і першокласною якістю повітря як сьогодні, так і завтра. 

Наші співробітники до ваших послуг, щоб надати вам всю необхідну інформацію (розрахунки, дослідження, плани, розміри, пропозиції, обслуговування тощо) та вичерпні детальні консультації для успішного втілення вашого проекту.

Ми завжди у вашому розпорядженні за телефоном +380 67 548 0798 та електронною поштою hoval@leacond.com.ua

Послуги в Україні