Відповідальність за енергію та навколишнє середовище

Довіряйте нам!

Енергоефективність та альтернативна енергетика є метою нашого корпоративного розвитку, що допоможе вам заощадити гроші та сировину. 

Екологічна політика: Відповідальність за енергетику та навколишнє середовище має глибокі традиції у нас в Hoval і є головним пріоритетом у наших думках і діях. Внутрішній клімат і глобальний клімат взаємопов’язані.

Системні технології : великі будівлі, як то супермаркети та багатоповерхівки, а також менші, наприклад дитячі садки та офіси, зазвичай мають велику кількість опалювальних, охолоджувальних та вентиляційних систем. Якщо вони розумно поєднані одне з одним, створюється своєрідна екосистема, де енергія використовується оптимальним чином.

Життєвий цикл : ми в Hoval робимо усе для забезпечення довготермінової роботи обладнання з низькими витратами – першочерговий пріоритет – рентабельність. Завдяки інноваційним розробкам Hoval гарантує найвищий рівень ефективності своєї продукції.

 

Сімейне мислення

З приблизно 2200 співробітниками Hoval – це не велика компанія, а велика, глобально налаштована та активна сім’я. Hoval працює із пристрастю, характером, відданістю та ентузіазмом, щоб зробити наших клієнтів захопленими нашими практичними рішеннями та продуктами.

У нас в Hoval є неперевершені члени нашої родини. Якість наших співробітників має вирішальне значення для успіху, вони по-справжньому визначають нашу роботу. Їх характеризують вміння працювати в команді та проектах, лояльність, несамовита працездатність та високий рівень особистої відповідальності, професійна компетентність, відкритість до змін – гнучкість, готовність до інновацій та навчання.

Відповідно, як роботодавець, Hoval також несе величезну відповідальність. Ми працевлаштовуємо та розвиваємо наших співробітників на основі їхніх навичок, продуктивності та потенціалу. Ми даємо нашим співробітникам можливість рости разом з нами як частина команди, розвиватися та формувати свою довготермінову кар’єру в Hoval Group. Окрім якості, для нас так само важливі здоров’я, добробут та соціальна захищеність наших працівників. У складних умовах Hoval пропонує своїм співробітникам справедливі умови праці та активне соціальне партнерство.