Hoval переживає бум попиту на оновлення опалювальних систем

Hoval переживає бум попиту на оновлення опалювальних систем

Hoval переживає бум попиту на оновлення опалювальних систем

АВСТРІЯ: Чи відчутно затребувана модернізація систем опалення? Для авторитетного європейського кліматичного постачальника Hoval питання зрозуміле – попит зріс вище середнього.

Матеріал знайомить наших читачів скільки додаткових запитів компанія отримала за останні три місяці через платформу https://quickfix.hoval.at, де зацікавлені споживачі можуть налаштувати свою нову систему опалення онлайн, а потім отримати пропозицію за фіксованою ціною.

За допомогою платформи QuickFix розробки відомого опалювального фахівця Hoval зацікавлені споживачі отримують фіксовану цінову пропозицію щодо заміни системи опалення протягом кількох хвилин. – © Freepik/Hoval

Кожного, хто переймається модернізацією своєї системи опалення, цікавить не тільки який саме теплогенератор найоптимальніше підійде для його будинку в майбутньому. Питання субсидій також відіграє вирішальну роль, адже нова система опалення – це інвестиція, що триватиме багато років. Хоча перехід на енергозберігаючі системи опалення раніше вимагав значних зусиль, онлайн-конфігуратор QuickFix від Hoval значно полегшує запланований проект оновлення опалення. Порівнювати та досліджувати відповідні методи опалення більше немає необхідності завдяки онлайн-конфігуратору, а безкоштовний калькулятор фінансування Hoval пропонує повний огляд федеральних, державних і місцевих субсидій.

QuickFix: понад 1500 онлайн-запитів за останній квартал

Загальна ситуація для модернізації опалення наразі надзвичайно сприятлива, адже за умов існуючої федеральної програми фінансування Геть від нафти і газу можлива компенсація до 75% витрат — обставина, що вельми позитивно впливає на купівельний інтерес австрійців.

“Наразі ми відчуваємо високий рівень попиту, який значно перевищує наші очікування. За останній квартал ми отримали близько 1500 додаткових запитів на оновлення опалення в Інтернеті”, зазначає Christian Hofer, керуючий директор Hoval в Австрії.

Christian Hofer, керуючий директор Hoval Austria. – © Hoval

“Платформа QuickFix від Hoval йде в ногу з часом. Шукайте відповідні субсидії безкоштовно та отримуйте фіксовану цінову пропозицію на заміну системи опалення без прихованих витрат у кілька кліків – це саме те, що чудово переконує існуючих і потенційних споживачів в Австрії”, підсумовує Hofer.

За допомогою онлайн-конфігуратора Hoval QuickFix зацікавлені споживачі можуть отримати фіксовану цінову пропозицію щодо заміни системи опалення всього за кілька хвилин.