Porsche Австрія покладається на сучасні рішення кліматизації приміщень

Porsche Австрія покладається на сучасні рішення кліматизації приміщень

Porsche Австрія покладається на сучасні рішення кліматизації приміщень

У центрі продажу запчастин Porsche TVZ у Вальс-Зіценхаймі, федеральна земля Зальцбург, було прийнято рішення використати систему кліматизації приміщень від Hoval для опалення складського комплексу. Вона гарантує, що тепло комфортно розподіляється аж до підлоги в залі висотою 14 метрів.

«Як і вся наша діяльність, ми надаємо великого значення якості управління об’єктами. Ось чому ми обрали партнерів в галузі опалювальних технологій, які жодним чином не поступаються нам у цьому плані», -пояснює Манфред Кремплер, який відповідає за інженерні системи на складі комплектуючих та запасних частин Porsche у Валс-Зіценхаймі. У дистриб’юторському центрі працює 345 осіб, які щодня відправляють залізницею або вантажним транспортом до 27 000 товарів.

Зліва направо: Вольфганг Мозер (фахівець з обслуговування клієнтів Hoval), Манфред Кремплер (керівництво інфраструктурою Porsche) та Райнхард Ганстер (менеджер ринку продуктів Hoval для вентиляції та кондиціонування повітря).

У ході реновації системи опалення складу запчастин площею 17 000 м² було прийнято рішення на користь децентралізованої системи кондиціонування повітря, яка повинна була вирішити, перш за все, головну задачу – доставити тепло до підлоги. Шість агрегатів TopVent забезпечують комфортну температуру в складі висотою 14 метрів з літа 2019 року.

Оптимальні умови роботи без протягів

На момент ремонту складу деталей, який розташований посередині величезного залу, він був оснащений 20 повітряними нагрівачами з 1980-х років. Їм не вдавалося рівномірно нагріти весь зал. З переходом на більш потужні агрегати TopVent, оснащені регульованими повітрярозподільниками AirInjector замість звичайних жалюзі, з’явилася можливість зменшити їх кількість до шести штук. 

AirInjector, призначений для специфічних потреб Porsche, направляє тепло саме туди, де це необхідно, не створюючи протягів в приміщенні.

«Вирішальним елементом є запатентований розподільник повітря. За допомогою регульованих направляючих лопаток кут випуску повітря регулюється відповідно до потреб. Повітря вдувається таким чином, що відсутні протяги», – каже менеджер з продуктів Hoval Райнхард Ганстер, пояснюючи, як працює AirInjector. Це створює ідеальну робочу атмосферу для співробітників. Навіть лінійні світильники, встановлені під стелею, не зазнають впливу від циркуляції повітря.

812384374ae22c3cdcbafe5acbd658d9.jpg

Hoval TopVent забезпечує високоефективний розподіл повітря, одночасно знижуючи експлуатаційні витрати

Енергозберігаюче рішення для високих стель

Особливістю загального простору площею 70 000 м², в якому знаходиться і склад запчастин, є різна висота стель. Незважаючи на загальний простір, температура в окремих залах та складах регулюються індивідуально. Територія, яка опалюється агрегатами Hoval, оточена нижчими приміщеннями, які віддають своє тепло центральній, більш високій частині.

Завдяки розташуванню багатоярусного складу, його теплове навантаження є нижчим, ніж в інших частинах комплексу, але склад важче нагріти через його висоту. Через це ми ще більше задоволені, що нам вдалося скоротити споживання енергії та експлуатаційні витрати

, – Кремплер підсумовує подальші переваги. Завдяки оптимальному розподілу повітряних мас зменшується температурне розшарування, а температура під стелею знижується з 27 градусів до 22 градусів.

Підлога має постійну робочу температуру близько 20 градусів. Щоб система працювала належним чином, на різних висотах пакгауза деталей були встановлені точні датчики температури. Крім того, енергія економиться за рахунок зниження температури теплоносія. Після установки агрегатів TopVent, температура носія на їх виході тепер становить лише 42 градуси за Цельсієм, а це означає, що газовий котел може досягти значно вищої теплопродуктивності.

86e652dd413ad9267ce0e0ad5180ed49.jpg

1bdd7519ca04c22f4be470a18626299e.jpg

Довіра якості та сервісу

«Hoval переконав нас не тільки з точки зору технологій, але також завдяки індивідуальним порадам та простому введенню в експлуатацію. Нам вдалося без особливих зусиль інтегрувати нові агрегати в існуючу технологію управління будівлею, і з того часу вони працюють автоматично», – резюмував Кремплер.

1b6b338eb7023a12f005d505babc2837.jpg